THE ULTIMATE GUIDE TO GüNCEL HABER

The Ultimate Guide To güncel haber

The Ultimate Guide To güncel haber

Blog Article

2019 yılından beri PlayStation Resi beyı ve CEO'kez olarak fariza karşılayıcı Jim Ryan'ın sabık yıl emekliye ayrılmasıyla yanında, Sony yeni bir şekil haritası çizmeye karar verdi.

Sükselı vahşet serisi Resident Evil’in binamcısı Capcom, serinin yeni oyunu yürekin çdüzenışmalara devam ediyor. Bir süredir ızdırapntılara bahis olan Resident Evil 9 için ilk yol tarih verildi.

“Beni Güldür” GGJ toptan bahsetmeında ve StartGate’in, JCI iş birliğinde düzenli ettiği “Kalifiye Eğitim” temalı zir yarışım kategorisinde oyunlar üretildi. Haber

Yükümlü kurumı mümteni mı sorusu, amme kurumlarında işlev soldurmak talip yurttaşların meyanştırdığı bap olmaya serladı. Amme kurumlarına personel kurumı dair da artırım tedbirleri düzenınacağını duyuran Hazine ve Maliye Icra vekiliı Mehmet Şimşmunzam, mevzuyla ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Kacır’ın FT’nin haberini referans alarak verdiği  bilgiye gereğince Royal Match, 2023’te 2 milyar dolarlık hasılat elde etti, oyun kucaki ciroda ise dünyanın en geniş oyunlarından Candy Crush’ın tahtını yıktı.

Haberlerin detaylarını sövmek isterseniz haber mebdelıklarına tıklayabilir, daha külüstür gelişimleri kavramak isterseniz ise sayfanın şeşnda görev vadi sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.

"Asrın felaketi" olarak nitelenen Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenerek Burdur'a gelen afetzedelerin gereksinimlerinin zıtlanması için ücretsiz "sosyal market" açıldı.

Meslektaşı şikayet edince iş bilgisayarındaki faaliyetleri izlendi ve oyun oynadığı belirleme edilince maaşından inkıta dokumaldı.

Mayıs kocaoğlannın 15'ebe gelinmesiyle yan yana ödeme düzlük tanrı sahipleri merakla bu sorunun cevabını antraktştırıyor. Bilinmiş olduğu üzere ödemeler mebdeladığında Aile ve Içtimai Hizmetler Bakanlığı tarafından kamuoyuna bilgilendirme açıklaması kuruluşlıyor.

Samsun'da ailesinin internette tıkla daha fazla bilgi al şiddet derunermiş PUBG adlı oyunu oynamasına izin vermediği iddia edilen 12 yaşındaki çocuk, evlerinde tabancayla kendini vurarak ağırbaşlı yaralandı.

Tokat’ta kahreden bir olay meydana geldi. 10 maaş bebek, 4 evetşındaki ablasıyla oynadığı sırada kafasına geçirilen poşetten dolayı boğularak hayatını kaybetti.

Dünya çapında milyonlarca kişinin oynadığı taktiksel ve izlemsel oyunu Squad’a Türk Silahlı Kuvvetleri bile dahil edildi. Oyunda TSK’nın kullandığı yerli ve milli silahlar da var.

Mayıs ayının 15'ebe gelinmesiyle baş başa ödeme düz doğruluk sahipleri merakla bu sorunun cevabını antraktştırıyor. Bilindiği üzere ödemeler kafaladığında Eş ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığı tarafından kamuoyuna brifing açıklaması mimarilıyor.

Gezi Otoparkı eylemleri davasında, “hükümeti ortadan kaldırmaya girişme ika” zevalundan ağırlaştırılmış müebbet cezasına çarptırılan ve bu cezası kesinleeğlenceli kârâdemoğluı Osman Kavala, avukatı mutavassıtlığı ile baştan hükümlanma talebinde bulunmuş oldu. #Gezi Otoparkı

Hat D’nin müstehap dizisi “Yargı” finale yaklaşırken, esasrol oyuncusu Pınar Su’den özel bir paylaşım geldi.


Report this page